Ubytování Krušné hory

1.patro

V prvním patře se nachází 6 třílůžkových pokojů, každý s možností 1 přistýlky. Vždy dva pokoje mají společnou předsíň, WC a koupelnu se sprchovým koutem. Na podlaží je malá kuchyňka a jídelna společná pro všechny pokoje.

2.patro

Ve druhém patře jsou 4 samostatné apartmány - každý se 4 lůžky a možností dvou přistýlek - s kuchyňským koutem a sociálním zařízením.  

Pronajmout si můžete jednotlivé pokoje, ale i celou chatu nebo jedno podlaží.

 

Další možnosti

Za chatou se nachází venkovní posezení s grilem, otevřeným ohništěm a dětský koutek s pískovištěm a klouzačkou, malé hřiště na fotbal a volejbal, trampolína. Lyže a kola můžete uložit v uzamčené místnosti, přístupné zvenku. Parkování je možné přímo u chaty zdarma. V celém objektu je zdarma dostupné internetové připojení. Bezplatně je možné zapůjčení dětské postýlky, jídelní židličky, nočníku. Půjčování sportovních potřeb - po předchozí domluvě je možné zapůjčit některé sportovní potřeby - např. lyže, běžky, kola, luky a šípy, míče apod.

Stravování

Naši hosté si mohou uvařit sami ve vybavených kuchyňkách, nebo mohou navštívit některou z restaurací, kterých je v obci několik. Pro školy v přírodě, sportovní kurzy, tábory apod. poskytujeme ubytování s plnou penzí (strava 5x denně + pitný režim).

Zobrazit obsazenost